Красятицький дошкільний заклад «Казочка» відчинив свої двері для малюків 1 вересня 1987. Тридцять дошкільнят села стали господарями світлих ігрових кімнат, спалень. Д/з «Казочка» розрахований на 50 місць.

Очолила колектив дитячого закладу вчитель початкових класів Мишко Н.П. Першими її помічниками були вихователі, помічники вихователів, медсестра, завгосп. Робота в садочку проводиться українською мовою.

З 21.03. 93 року на посаду завідуючої була призначена Куличицька М.І. Мишко Н.П була переведена на посаду вихователя.

5. 02.94 року в «Казочці» була відкрита молодша група. На посаду вихователів були прийняті Мишко Л. М. та Смірнова О.О. З 11.02.1997р. на посаду вихователя була прийнята Широкова О. П.

20.09.2000року утворилося Красятицьке НВО «Школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок». Директором навчально-виховного об’єднання став Андрійченко Г. В.

В 2001 році в зв’язку із зменшенням кількості дітей в дошкільному закладі було закрито молодшу групу. В 2003 році в зв’язку зі збільшенням кількості дітей в д/з «Казочка» Красятицького НВО була відкрита молодша група. На посаду вихователя була прийнята Красногорцева Н. В.. В 2005 році на посаду вихователя була прийнятаКофанова О. Л. В 2008 році на посаду вихователя була прийнята Грищенко Р.М. В 2011 році на посаду вихователя прийшла Тарасенко І. М. В 2012 році вихователями стали працювати Ковальчук Ю. М (завідуюча садочком) та Прокопенко М. М.

Зараз колектив закладу стабільний, дружній. Колектив веде свою роботу по відродження національних традицій, приділяє велику увагу вихованню у підростаючого покоління любові до рідної мови, до батьків , рідного краю. В д/з проводяться свята та спортивні розваги з участю дітей; методичні об’єднання вихователів, семінари.

Кiлькiсть переглядiв: 189

Коментарi